Konsola PlayStation 4 1TB + 2 Pady + 6 Gier + PS PLUS

1 199,00 zł

sprzedam


Konsola Krosno Odrzańskie, PlayStation Krosno Odrzańskie, Pady Krosno Odrzańskie, Gier Krosno Odrzańskie, PLUS Krosno Odrzańskie

konsola Krosno Odrzańskie, ps4 Krosno Odrzańskie, playstation4 Krosno Odrzańskie, pady Krosno Odrzańskie, gry Krosno Odrzańskie

Witam!
Mam do zaoferowania konsolę PlayStation 4 1 TB firmy Sony. Konsola w stanie idealnym, bez żadnych uszkodzeń oraz zarysowań. Pojemność konsoli: 1 TB. W zestawie z konsolą 2 pady DualShock4. Jeden w stanie bardzo dobrym, działający idealnie, kupiony rok temu (szary) oraz drugi, czarny, dołączony z konsolą: jedyna mała wada to bateria, która spada szybciej gdy pad przez bardzo długi czas nie jest używany, podczas rozgrywki działa dosyć normalnie (prawa gałka bardzo minimalnie zużyta), wystarczy go podładować przez rozgrywką.
Do zestawu dołączam 6 gier, w tym takie pozycje jak:
- God of War: Day one edition (najlepsza gra 2018 roku)
- F1 2020 (najnowsza odsłona serii od Codemasters, gra bardzo wysoko oceniana)
- Red Dead Redempion 2 (przepiękna gra w klimacie westernów od studia Rockstar - twórców GTA)
- FIFA 20
- Uncharted 4 (najlepsza odsłona całej serii o Nathanie Drake'u)
- Battlefield 1
Wszystkie 6 gier w stanie idealnym. Do zestawu dołączam:
- kabel HDMI
- kabel USB do ładowania padów
- kabel zasilający do konsoli.
Do całości dorzucam kod do usługi PS PLUS na cały miesiąc (usługa daje nam możliwość pobierania co miesiąc dwóch gier z PS STORE)
Całość zestawu na zdjęciach. Bardzo dbam o sprzęt, dlatego wszystko działa bez zarzutu. Sprzęt bez uszkodzeń. Cena do negocjacji, przesyłka i płatność do ustalenia.
Zapraszam do kontaktu!


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 434

nr ogłoszenia: 22291